O firmie
Dysponując wieloletnim doświadczeniem posiadamy niezbędną wiedzę jak działają systemy w okresach długotrwałej eksploatacji i dzielimy się tym z naszymi klientami.
Ściśle współpracujemy z liderami rynku i największymi producentami inwerterów na świecie KOSTAL, EMERSON, SMA, ABB, STEKA a także paneli np. BRUK-BET SOLAR, SHARP, JA Solar, LG i innych.
Nasze centrum szkoleniowe nie tylko wspiera nowoczesne technologie, również realizuje inwestycje pod klucz w zakresie systemów fotowoltaicznych.
Zapraszamy na szkolenie i do uczestnictwa w dynamicznym rozwoju technologii fotowoltaicznych.
Mirosław Mazur

Absolwent Technikum Elektrycznego w specjalności - elektroenergetyka oraz Wydziału Transportu i Informatyki Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie w specjalności - systemy i sieci komputerowe oraz informatyka w transporcie. Obronił pracę inżynierską oraz magisterską z wynikiem bardzo dobrym.
Ukończył studia podyplomowe z zakresu "Zarządzania bezpieczeństwem i projektowaniem inteligentnych systemów informatycznych dla wspomagania technologii produkcji i racjonalizacji odnawialnych źródeł energii". Obecnie jest doktorantem IV roku stacjonarnych studiów doktoranckich z dziedziny naukowej elektrotechnika na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej z otwartym przewodem doktorskim dotyczącym systemów zasilania odnawialnymi źródłami energii. Prowadzi badania alternatywnego systemu zasilania budynku mieszkalnego z zastosowaniem ogniw fotowoltaicznych, turbin wiatrowych oraz innych odnawialnych źródeł, które mogą być alternatywnym sposobem wytwarzania energii elektrycznej dla potrzeb obecnie istniejących budynków mieszkalnych oraz nowo budowanych obiektów pasywnych.
Prowadzi laboratoria z inżynierii materiałowej w Katedrze Urządzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć Politechniki Lubelskiej. Od 25 lat zawodowo zajmujący się elektroenergetyką. Uczestnik licznych konferencji na których wygłaszał referaty z tematyki fotowoltaicznej oraz autor kilkudziesięciu publikacji naukowych dotyczących odnawialnych źródeł energii oraz nowoczesnych technologii teleinformatycznych. Strona domowa miroslawmazur.eu
Sylwester Winiarski

Absolwent:
- Politechniki Radomskiej. Mechanika i Budowa Maszyn.
Specjalność – Systemy energetyczne, klimatyzacja i wentylacja. - Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu.
Specjalność - Audytor energetyczny uprawniony do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. - Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Wydział Budownictwa i Architektury.
Specjalność - Odnawialne Źródła Energii.
Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Elektrowni „Kozienice”, Elektrociepłowni „Radom” i Radpec S.A.
Organizator i czynny uczestnik wielu konferencji naukowo-technicznych i spotkań seminaryjnych.
Autor artykułów seminaryjnych obejmujących zagadnienia możliwości wykorzystania paliw alternatywnych w konwencjonalnych ciepłowniach węglowych. Ekspertyz z zakresu Auditingu Energetycznego, Oceny Stanu Technicznego Źródeł Energii i Efektywności Energetycznej.
Zostań profesjonalnym instalatorem systemów fotowoltaicznych.
Do kogo skierowana jest nasz oferta szkoleniowa
- Osoby pragnące pracować w zawodzie instalatora systemów fotowoltaicznych
- Osoby planujące sprzedażą urządzeń dla elektrowni fotowoltaicznych
- Przedsiębiorcy którzy chcieliby rozszerzyć działalność o technologie PV oraz o dystrybucję, montaż, sprzedaż
- Elektrycy
- Projektanci i architekci
- Osoby bezrobotne, chcące poszerzyć swoje możliwości zdobycia pracy
- Firmy chcące podnieść kwalifikacje pracowników
- Pasjonaci fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii
- Koncerny energetyczne, zakłady energetyczne
- Urzędy Pracy
- Jednostki samorządowe
Kto może być uczestnikiem szkolenia?
Do kursu może przystąpić każdy bez względu na kierunek i poziom wykształcenia czy doświadczenia.
Wymogiem jest posiadanie uprawnień SEP. Nasze ośrodki dają możliwość uzyskania takich uprawnień.
Świadectwo kwalifikacji i uprawnienia elektryczne uzyskają tylko te osoby, które pozytywnie zdadzą egzamin państwowy.
Co dodatkowo zyskasz uczestnicząc w naszych szkoleniach
- Chętnie podejmujemy współpracę z uczestnikami kursu
- Kompleksowa wiedza i najnowsze techniki i rozwiązania montażu systemów
- Wiedza na temat produkcji paneli PV – pełna linia produkcyjna do dyspozycji
- Rabaty w przypadku stałej współpracy dystrybucyjnej!
Szkolenie przygotowawcze do egzaminu państwowego w celu zdobycia uprawnień w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji i uprzędzeń elektrycznych.
Szkolenie SEP obejmuje:
Przeprowadzamy kursy i organizujemy egzaminy na stanowiska dozoru lub eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym na niżej wymienione urządzenia, instalacje i sieci. Kurs zakończony jest egzaminem państwowym i wydaniem uprawnień elektrycznych.
Grupa I - Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną.
- Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego;
- Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV;
- Urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV;
- Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW;
- Urządzenia elektrotermiczne;
- Urządzenia do elektrolizy;
- Sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego;
- Elektryczna sieć trakcyjna;
- Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym;
- Aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji; sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt 1-9.
Jedyna w POLSCE prezentacja pełnej linii do produkcji paneli fotowoltaicznych!
Do dyspozycji uczestników na miejscu są instalacje w technologiach krystalicznej, cienkowarstwowej, z magazynowaniem energii, hybrydowe, fotowoltaika + pompa ciepła, systemy mocowania, inwertery transformatorowe oraz beztransformatorowe, regulatory ładowania, skrzynki przyłączeniowe, zabezpieczenia DC oraz AC oraz pozostałe komponenty systemu fotowoltaicznego.